NarutoBG RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
NarutoBG RPG

Naruto RPG
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Тренировъчната площадка на отбор №1

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Лен Тао
Генин/Коноха
Лен Тао


Брой мнения : 533
Join date : 11.11.2008
Age : 30

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Left_bar_bleue35/100Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Empty_bar_bleue  (35/100)

Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка на отбор №1   Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 EmptyВто Яну 06, 2009 9:32 pm

Тя имаше малък напредък и успя почти да уцели мишената

-Добре,добре няма да ти казвам какво да правиш.И все пак казвам се Лен Тао-каза Лен и продължи с упражнението.Той си застана на линия съсредоточи се и хвърли един шурикен към мишената
Върнете се в началото Go down
https://narutprpg.bulgarianforum.net
Киами Нозате
Генин/Коноха



Брой мнения : 97
Join date : 29.12.2008

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Left_bar_bleue25/100Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Empty_bar_bleue  (25/100)

Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка на отбор №1   Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 EmptyВто Яну 06, 2009 9:39 pm

ayy ама на мноу мъничку се размина.

-Блаа.. Ами.. уфф за кфо ли изобщу ти казвам..
Ами стана от пейката и се намести на линията, като гледаше да не излиза по напред от нея.. Извади един шурикен, концентрира се и го метна по мишената.. Но не упся да я уцели.. Ами стисна зъби като се опитфаше по най спокойния начин да извади друг шурикен, отново се зазяпа по мишената и заметна като се надяваше поне този път да има напредък..
Върнете се в началото Go down
Лен Тао
Генин/Коноха
Лен Тао


Брой мнения : 533
Join date : 11.11.2008
Age : 30

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Left_bar_bleue35/100Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Empty_bar_bleue  (35/100)

Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка на отбор №1   Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 EmptyВто Яну 06, 2009 9:47 pm

Тя успа да уцели най-горе мишената

"Леле мале какво и става на нея.Явно нещо и преча най-хубаво да си замълча".Лен не обърна внимание на Ами и продължи с упражнението.След като вече беше почти уцелил мишената.Той реши да се стегне и веднъж за винаги да свърши с това упражнение.Той се концентрира и отиде и си взе шурикено след това застана зад линията и хвърли шурикена
Върнете се в началото Go down
https://narutprpg.bulgarianforum.net
Риоко Йакаши
Генин/Коноха
Риоко Йакаши


Брой мнения : 209
Join date : 29.12.2008
Age : 31
Местожителство : Kudeto moga :P

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Left_bar_bleue15/100Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Empty_bar_bleue  (15/100)

Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка на отбор №1   Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 EmptyЧет Яну 08, 2009 9:16 am

"Добре, не ога да не уцеля тази лесна мишена, ще има още много неща. Ще трябва и дори на много по далечни мишени да го правя. Трябва да успея, освен това не искам да се излагам пред всичко тука и да не мога да уцеля една мишена на 1 метър от мене. Е поне успях този път да уцеля и мишената поне де. Поне не уцелих някой друг. А Лен и той напредва де.Той се справя доста добре, аа Лен е по добре все пак за сега. Трябва може би да вкарам повече чакра в умението за да може да стане и да уцеля точно мишената, защото тука вече почваам като кифладжия да се излагам и тоточно пред Киами тука и сигурно ми се хили тука отзад.. Аз мога и да се справя това и без тези пропускания." Той се влдеда малко в Киами след което си събра малко повече чакра от преди и се прицели много добре в мишената, след което хвърли два шурикена..
офф: ники ся мноу вснимавай ко ше ми напишеш ей lol!
Върнете се в началото Go down
Лен Тао
Генин/Коноха
Лен Тао


Брой мнения : 533
Join date : 11.11.2008
Age : 30

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Left_bar_bleue35/100Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Empty_bar_bleue  (35/100)

Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка на отбор №1   Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 EmptyЧет Яну 08, 2009 9:21 am

Той беше съвсем близо до центъра
Върнете се в началото Go down
https://narutprpg.bulgarianforum.net
Лен Тао
Генин/Коноха
Лен Тао


Брой мнения : 533
Join date : 11.11.2008
Age : 30

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Left_bar_bleue35/100Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Empty_bar_bleue  (35/100)

Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка на отбор №1   Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 EmptyПет Яну 09, 2009 8:16 pm

Лен реши да не обърща внимание на никого преди да свърши с тренировката просто той трябваше да бъде доста съсредоточен и да уцели средата и да се приключи с това нещо.
"Този път трябва да успея последния път бях доста близо и сега няма да се предам още съвсем малко ми остава за да успея ще спра да мисля за Киами или каквото е там просто не я знам какво и става и защо така ми говори,но както и да е ще си дорешим проблемите след тренировката сега трябва да се концентрирам и да успея с това всеп ак от мен се учакват велики дела и не само това а и стана най-великия нинджа в целия свят и размага всички гадни нинджи,който предчувствам,че ще се зададът оснвно от селото скрито в звука и това няма да е никак добре,но сега да свърша с проклетата стрелба и после може би ще трябва да си разбера вида чакра за да знам какви джуцута все пак ще мога да правя"-мислеше си Лен докато уж се концентираше в мишената.Той отиде и отново си взе шурикена и застана на очертаното място след,което се прецели добре замахна с ръката с всичка сила и хвърли шурикена към мишената с надеждата този път да уцели средата
Върнете се в началото Go down
https://narutprpg.bulgarianforum.net
Сето Абараши
Генин/Коноха
Сето Абараши


Брой мнения : 328
Join date : 04.01.2009

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Left_bar_bleue60/100Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Empty_bar_bleue  (60/100)

Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка на отбор №1   Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 EmptyПет Яну 09, 2009 8:42 pm

Той беше близо до средата. Трябваше му още...
Върнете се в началото Go down
Лен Тао
Генин/Коноха
Лен Тао


Брой мнения : 533
Join date : 11.11.2008
Age : 30

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Left_bar_bleue35/100Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Empty_bar_bleue  (35/100)

Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка на отбор №1   Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 EmptyСъб Яну 10, 2009 9:56 am

"Не може всеки път да успявам от първия или вотиря път ще успя и с това каквото ще да става.Не ми изглежда чак толкова трудно и не мисля да се пъна на това просто умение"-мислеше си Лен.Той погледна другите си съотборници,който доста се мъчеха а Киами освен,че използваше конецнтрация тя използваше и доста яд като хвърляше шурикена.Лен само се засмя като се стремеше никой да не го забележи."Не мисля,че ще е много трудна ако се постарая повече ще успея то трябва да успея каквото ще да става.Все пак са ми дали живот за да успявам и да се развивам напред и в моя случай да стана най-силната нинджа в Коноха а не да слизам само надолу с разни глупости и лигавене"-разсъждаваше си Лен на ум."И тая Киами много злобна уе кой я е родил такава тя сигорно може да изяде главата на човек за едното нищо пък аз си мислих,че е няква миличка и невинна пък то кво кат са урепчи един път и вече се стресирваш и дори мое почнеш да трепериш от страх,но да взема да продължавам с уменията те засега са доста по важни от другите дреболийки с,който се занимавам".Лен се концентрира в мишената като гледаше внимателно шурикена,който мислеше да хвърли.Той се целеше да уцели право в средата и тоя път не искаше да пропуска.Той се концентрира добре в умението и се приготви за стрелба извади шурикена приготви се да стреля замахна силно и хвърли шурикена към мишената с надеждата този път да успее
Върнете се в началото Go down
https://narutprpg.bulgarianforum.net
Сето Абараши
Генин/Коноха
Сето Абараши


Брой мнения : 328
Join date : 04.01.2009

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Left_bar_bleue60/100Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Empty_bar_bleue  (60/100)

Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка на отбор №1   Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 EmptyСъб Яну 10, 2009 1:37 pm

И този път Лен успя ...
Върнете се в началото Go down
Лен Тао
Генин/Коноха
Лен Тао


Брой мнения : 533
Join date : 11.11.2008
Age : 30

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Left_bar_bleue35/100Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Empty_bar_bleue  (35/100)

Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка на отбор №1   Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 EmptyСъб Яну 10, 2009 1:44 pm

-Аха супер-каза Лен и добави:
-А сега сенсей с кво да продължавам
Върнете се в началото Go down
https://narutprpg.bulgarianforum.net
Сето Абараши
Генин/Коноха
Сето Абараши


Брой мнения : 328
Join date : 04.01.2009

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Left_bar_bleue60/100Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Empty_bar_bleue  (60/100)

Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка на отбор №1   Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 EmptyСъб Яну 10, 2009 2:02 pm

- С квот искаш ...- каза ухилено сенсея
Върнете се в началото Go down
Лен Тао
Генин/Коноха
Лен Тао


Брой мнения : 533
Join date : 11.11.2008
Age : 30

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Left_bar_bleue35/100Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Empty_bar_bleue  (35/100)

Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка на отбор №1   Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 EmptyСъб Яну 10, 2009 6:34 pm

-еми само това ли беше цялата тренировка-каза очудено Лен

П.П:Сето ако незнаеш кво да правиш пиши аз ще ти кажа
Върнете се в началото Go down
https://narutprpg.bulgarianforum.net
Сето Абараши
Генин/Коноха
Сето Абараши


Брой мнения : 328
Join date : 04.01.2009

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Left_bar_bleue60/100Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Empty_bar_bleue  (60/100)

Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка на отбор №1   Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 EmptyНед Яну 11, 2009 10:21 am

-Сега направи същото опражнение само, че с кунай .... !-каза усмихнато сенсея
Върнете се в началото Go down
Лен Тао
Генин/Коноха
Лен Тао


Брой мнения : 533
Join date : 11.11.2008
Age : 30

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Left_bar_bleue35/100Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Empty_bar_bleue  (35/100)

Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка на отбор №1   Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 EmptyНед Яну 11, 2009 10:56 am

-Добре сенсей ще го повторя няма проблем-каза Лен и погледна мишената,която беше на малко повече от една крачка пред Лен той не мислеше,че отново ще успее от първия път,но все пак трябваше да направи нещо.Лен искаше по някакъв начин да впечатли другите особено Киами,която нещо явно не бе в настроение тъй като доста се беше ядосала,незнайно защо,но Лен сега трябваше да се справи с умението и после да изглажда настренията.Сега трябва да се стегна,че започвам да се излагам напоследък добре започнах с чакра молд и с началните джуцута а сега какво направо заминавам надолу."Не трябва да се излагам стегни се Лен стегни се трябва да успееш момче това не е като детскте ти игри на нинджи и така нататъка.Не трябва да се излагаш.Ще покажа на Риоко и на Киами,че ставам все пак за нещо и де да можеха майка и татко да дойдат да видят в какво съм се превърнал аз съм станал направо фурия не всеки нинджа може да стигне до тук и все пак трябва да се радвам,че съм стигнал до тук и да се гордея със себе си,но аз няма да стигна само до тук аз ще стигна доста по напред ще стана Чуунин и дори ще се боря и за Джуунин и ще се боря ще направя Коноха най-силното село в околноста ще покажа на другите,защо за село е Коноха,но стига мечти сега да премина към основната част аз съм още на 1 метър това не е работа трябва да науча тези умения,така не мисля,че ще е много трудно просто трябва да се съсредоточа в това умение и веднъж за винаги да преключа с него и толкова и след това да се залавям за джуцута или не по скоро мисля да тренирам с моята обратна катана чувал съм,че е доста трудно да се научиш да се биеш с нея по простата причина,че трябва да я държиш на обратно,но все пак аз мисля да успея,но както и да е време е да опитам да се справя с това проклето умение"-разсъждаваше Лен.Той реши вече най-после да продължи с умението.Той отде и си взе шурикените след,което извади един кунай отиде до чертата направена от сенсея и се зисили хвърляйки куная по мишената
Върнете се в началото Go down
https://narutprpg.bulgarianforum.net
Сето Абараши
Генин/Коноха
Сето Абараши


Брой мнения : 328
Join date : 04.01.2009

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Left_bar_bleue60/100Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Empty_bar_bleue  (60/100)

Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка на отбор №1   Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 EmptyНед Яну 11, 2009 11:27 am

Той успя да уцели центара
Върнете се в началото Go down
Риоко Йакаши
Генин/Коноха
Риоко Йакаши


Брой мнения : 209
Join date : 29.12.2008
Age : 31
Местожителство : Kudeto moga :P

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Left_bar_bleue15/100Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Empty_bar_bleue  (15/100)

Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка на отбор №1   Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 EmptyНед Яну 11, 2009 2:58 pm

"Добре само още малко и ще успя.. Аа, няма да се излагам тука пред всичкикат кифладжия я! Няма наичин да не успея, а и е пркалено близо, все пак е на някакъв си метър. Това и дете може да го уцели, а аз същио трябва да мога в този случай! Просто трябва да се съсредоточа." Рио заопчна да се концентрира и излорила всичко, след което извади шурикен, прицели се и го хвърли.. Но отново му трябваше още малко концентррация за да успее.. "Добре, де.. Просто не трябва да се разсейвам, сигурно родителите ми са били велики шинобита.. Но защо са искали да ги убият..? Ще го направя заради тях, сигурен съм че в момента ме наблюдават където и да са. Няма да се предам по този начин!" Риоко се съсредоточи максимално и изоплира всичко и всички кокло себе си, той се концентрира и хвърли с невероятна бързина шурикена..
Върнете се в началото Go down
Лен Тао
Генин/Коноха
Лен Тао


Брой мнения : 533
Join date : 11.11.2008
Age : 30

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Left_bar_bleue35/100Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Empty_bar_bleue  (35/100)

Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка на отбор №1   Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 EmptyНед Яну 11, 2009 4:34 pm

Риоко уцели центъра сега беше ред да стреля с кунай

-А сенсей аз какво да правя сега-попита Лен
Върнете се в началото Go down
https://narutprpg.bulgarianforum.net
Риоко Йакаши
Генин/Коноха
Риоко Йакаши


Брой мнения : 209
Join date : 29.12.2008
Age : 31
Местожителство : Kudeto moga :P

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Left_bar_bleue15/100Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Empty_bar_bleue  (15/100)

Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка на отбор №1   Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 EmptyПон Яну 12, 2009 1:08 pm

"Добре поне успях сега с шурикена пък трябва и с кунай да стрелям. Дали трябва да пробвам отново онова нещо с чакрата, примерно просто трябва да прехвълрля мнообо малко чакра в куная или в ръката си, след което ще мога и да уцеля. Всъщност то се е видяло че тея неща не стават от първият път но никой според мен и като гледам така не е успял от първият път направо в центръра да успее, освен това като гледам Лен много добре се справя, даже направо свърши а аз още се туткам тука к и се излагам тука кат некой кифладжия пред сенсея, Киами и Лен, дето успяха почти и двамата а аз тука още се мотая без нищо да правя, и само си говоря на ум като някой побъркан и незнам каква тактика фа си измисля , нито какво данаправя точнно за да мога да успея да уцеля центъра успешно камоли да е от първия път. Ама не е задължително нали да го правя и от първия път просто трябва да уцеля, което яма да ми донесе никаквимъки. Въпреки че и от първият път ако успея няма да е зле, саже ще бъде доооста добре. ох а онази случка с Киами нем оже да ми излезе от главата просто. Не знам какво си мислех, че трябваше изобщо да й казвам толкова рано. Можех да почакам да се опознаем или незнам.. Просто не трябваше да й казвам толкова ран, защото сега е напълно отчуждена от мен, да не говоря че тя не чувства и същото простоо.. Абе пълен двойкаджия съм си направо. Никога не съм харесвал момиче досега и ся кат се паникьосах и просто незнам вече какво ще правя. Просто трябва да изчакам да се оправи, за да мога да й говоря пак. Защото ако сега започна да й гворя нещо примерно нали да й се извиня няма нищо да стане понеже тя е просто сигурно мнооого разсърдена и ням да ме приеме изобщо повече кат някакъв нормален човек. Трябва да изчакам, освен това като я гледам няма да й хареса много да я заговоря. Може би трябва да й напиша някакво извинително писми за да мога изобщо да направя някакъв разговор без да ме убие.. Може би по пощата или по някой чат. Или просто трябва да я оставя намира и да я забравя." Рио погледна към Киами и послепак се замисли. "Ей аз изгубих представа за времето бе трябва да се концентрирам и по най голяма възможност да изкарам всичко от главата си, всключително и Киами, всъщност най много Киами. Добре просто тябва да се концентрирам и може би да вкарам и малко чакра в ръката си и в куная за да може да стане поне нещо повече от първия път. Добре концентрация без да спирам и ще успея защото вече не мога да си позволявам да се провалям просто ще се убия казвам!!!" Риоко започна да се концентрира максимално като малко по малко но много внимателно изкарваше всичко от мозъка си и мислеше само за това как ще уцели средата. "Все пак вече съм го правил и трябва да успея!! Концентрация.. концентрирай се.. добре, концентрация!!!" Риоко се съсредоточи прицели се много добре и отпусна малко чакра в ръката си и от нея ужаааааасно малко и в куная, след което се концентрира прицели се възможно най много като изкара всичко от главата си той хвърли с невероятна бързина куная..

офф: само да кажа че щом можеш с шурикен да се прецелиш на един метър в средата на мишена значи с кунай трябва да е сравнително много по лесно.. Ако някой не мисли така..??!!!!
Върнете се в началото Go down
Ичиго Куросак
Генин/Суна
Ичиго Куросак


Брой мнения : 80
Join date : 01.01.2009
Age : 27

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Left_bar_bleue20/100Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Empty_bar_bleue  (20/100)

Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка на отбор №1   Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 EmptyСря Яну 14, 2009 10:28 pm

П.П.: Аз
Още мн ,мн малко му оставаше
Върнете се в началото Go down
Риоко Йакаши
Генин/Коноха
Риоко Йакаши


Брой мнения : 209
Join date : 29.12.2008
Age : 31
Местожителство : Kudeto moga :P

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Left_bar_bleue15/100Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Empty_bar_bleue  (15/100)

Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка на отбор №1   Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 EmptyЧет Яну 15, 2009 7:01 pm

офф: спри да се лигавиш.. Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 210907

"Добре само малко ми остана и завършвам тая тренировка. Вече ми писна да се мотам тука и не мога да понеса да се излагам по тоя начин. Трябва просто да се стегна и да направя още един опит, след който ще мога и да узная какъв вид чакра съм! Добре само трябва да се концентрира и да се фокусирам в мишената. Направих го много добре с шурикен, зачи с кунай неможе да е токова сложно! Така, изолирам всичко от съзнанието си и си преставям мишената. Добре.." Риоко се концентрира максимално, след което извади един кунай, прецели се добре и го хвърли. С надеджата, че ще успее този път..
Върнете се в началото Go down
Лен Тао
Генин/Коноха
Лен Тао


Брой мнения : 533
Join date : 11.11.2008
Age : 30

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Left_bar_bleue35/100Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Empty_bar_bleue  (35/100)

Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка на отбор №1   Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 EmptyЧет Яну 15, 2009 9:15 pm

Той трябваше сега да стреля от 100 метра

П.П:Хора има още доста работи за уменията не видяхте ли колко измъчвах Сето
Върнете се в началото Go down
https://narutprpg.bulgarianforum.net
Риоко Йакаши
Генин/Коноха
Риоко Йакаши


Брой мнения : 209
Join date : 29.12.2008
Age : 31
Местожителство : Kudeto moga :P

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Left_bar_bleue15/100Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Empty_bar_bleue  (15/100)

Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка на отбор №1   Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 EmptyЧет Яну 15, 2009 9:42 pm

офф: олее... xD загубена съм Sad ама ти тея работи прави ли ги??

Риоко се зарадва и мина да си събере шурикените и кунаите, сле дкоето се премести на 100 метра от мишената.
"Леле.. Добре преминах 1 - ния метър. Сега да видим какво ще стане от 100 метра. Много се радвам че успях поне от 1 метър най - накрая да успея, защото по едно време много се бь отчаял. Но трябва да се справя с това, както се справих с всичко дотук. Това е основно. После ще започна да уча и джуцота. чудно какви но ще измисля нещо. ТРябва да се сетя, като малък знаех много, но някои съм забравил. А и няма да мога да уча всички, като напрамер чидори или катон, или може би ще мога или може би не.. Е както и да е, ще се издигна и в чунин и ще стане много хубаво. Трябва да се постарая за да стана добър и за да мога да побеждавам лесно в дуели. Е тази част с лесното май няма да бъде много действителна, понеже като гледам колко добри шинобита има тука, май аз съм най - долу в списъка. А това значи, че трябва доста да се потрудя за да мога да се издигна по нагоре в списъка иначе много лошо ми се пише с тези всички момчета и дори момичета. Лен е много добър и направи много добре тези упражнения. Значи и за мен няма да е проблем.. мисля.. Е какво толкова, това е просто една стрелба с кунаи и шурикени нищо повече, та това го учих като малък. Е не беше точно на 100 метра, но все пак има нещо полезно което може да се излвече. А и мишената си е същата, а аз много обре помня как изглеждаше и къде беше центъра и как и къде точно да се целя за да мога да уцеля центъра. Да луи трябва пак да използвам чакра, или пък не.. Не! Няма да стане този път. Ще си го направя. Ама пък има джуцота с такива шурикени и най - различни оръжия, които се използва много голямо количество чакра. Ох, когато му дойде времето тогава. Сега трябва просто да хвърля няколко куная и шурикена и всичко ще се получи, живот и здраве. Само да не се убия пак тука, че просто ми писна да се излагам така кат кифладжия на село.. Трябва да успея, дори да не е от първия път ще успея. И този път ще се постарая да бъде от много по малко пъти, въпреки че мишената сега е на много по далете от мен, аз ще успея." Риоко се съсредоточи и си споммни мишената откогато беше на 1 метър от нея. Той погледна мишената от сегашната далечина и се вгледа в центъра. Той се концентрира като не махна очи от центъра. Извади един шурикен, прецели се добре и го хвърли. Но от първия път естествено пак не успя, както се очакваше. "Е добре, това си се знаеше, тъй че няма какво да се чудя на неуспеха си. Поне добре е че никой не е успял от първия път. Добре сега трябва повече да се ссредоточа и да изкарам всичко от главата си и възможно наааай много да се съсредоточа върху задачата си, без да се отклонявам и да си мисля за друго. Добре мога го, просто трябва да се концентрирам.. концентрирация.. коцентрация!!!" Риоко се вгледа в мишената след което се концентрира максимално много като продължаваше да се изолира от всичко друго и поставяше всичко върху задачата си без да си мисли за нещо друго. Той се съсредоточи, извади един шурикен и с възможната бързина го хвърли към центъра с надеждата да успее..

п.п.: оф изморих се да пиша.. xD
Върнете се в началото Go down
Риоко Йакаши
Генин/Коноха
Риоко Йакаши


Брой мнения : 209
Join date : 29.12.2008
Age : 31
Местожителство : Kudeto moga :P

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Left_bar_bleue15/100Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Empty_bar_bleue  (15/100)

Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка на отбор №1   Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 EmptyЧет Фев 12, 2009 6:21 pm

- Сенсей аз ще си почина малко.. - каза Риоко и седна до едно дърво и се загледа в опитите на Киами замислено..
Върнете се в началото Go down
Риоко Йакаши
Генин/Коноха
Риоко Йакаши


Брой мнения : 209
Join date : 29.12.2008
Age : 31
Местожителство : Kudeto moga :P

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Left_bar_bleue15/100Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Empty_bar_bleue  (15/100)

Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка на отбор №1   Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 EmptyВто Фев 24, 2009 3:08 pm

Риоко реши да си тръгне засега.. Той стана от дърввото тръгна нанякъде..
Върнете се в началото Go down
Киами Нозате
Генин/Коноха



Брой мнения : 97
Join date : 29.12.2008

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Left_bar_bleue25/100Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Empty_bar_bleue  (25/100)

Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка на отбор №1   Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 EmptyНед Фев 21, 2010 6:02 pm

Ами реши, че по-зле няма на къде, затова реши да се махне от площадката и тръгна към къщи..


Последната промяна е направена от Киами Нозате на Пет Яну 06, 2012 3:40 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка на отбор №1   Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 5 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Тренировъчната площадка на отбор №1
Върнете се в началото 
Страница 5 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Тренировъчната площадка на отбор №2
» Тренировъчната площадка на отбор №3
» Тренировъчната площадка
» Тренировъчната площадка
» Тренировъчната площадка на Акатски

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
NarutoBG RPG :: Селата :: Селото Скрито в Листата/Коноха :: Тренировъчните площи-
Идете на: