NarutoBG RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
NarutoBG RPG

Naruto RPG
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Тренировъчната площадка на отбор №1

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Лен Тао
Генин/Коноха
Лен Тао


Брой мнения : 533
Join date : 11.11.2008
Age : 30

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Left_bar_bleue35/100Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Empty_bar_bleue  (35/100)

Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка на отбор №1   Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 EmptyВто Дек 30, 2008 2:03 pm

Лен само се изхили и се подпря на едно дърво
Върнете се в началото Go down
https://narutprpg.bulgarianforum.net
Киами Нозате
Генин/Коноха



Брой мнения : 97
Join date : 29.12.2008

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Left_bar_bleue25/100Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Empty_bar_bleue  (25/100)

Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка на отбор №1   Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 EmptyВто Дек 30, 2008 2:04 pm

-М даа.. А сега какво..? Ще ни карате да ви оскубем ли..?
Върнете се в началото Go down
Риоко Йакаши
Генин/Коноха
Риоко Йакаши


Брой мнения : 209
Join date : 29.12.2008
Age : 31
Местожителство : Kudeto moga :P

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Left_bar_bleue15/100Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Empty_bar_bleue  (15/100)

Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка на отбор №1   Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 EmptyВто Дек 30, 2008 2:08 pm

- Сега ще трябжа да се научите на чакра молд. - каза сенсея. - Някой знае ли какво представлява?
Върнете се в началото Go down
Лен Тао
Генин/Коноха
Лен Тао


Брой мнения : 533
Join date : 11.11.2008
Age : 30

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Left_bar_bleue35/100Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Empty_bar_bleue  (35/100)

Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка на отбор №1   Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 EmptyВто Дек 30, 2008 2:10 pm

-Аз знам-каза Лен и си вдигна ръката след,което започна да говори:
-Значи чакра молд е един вид ходене върху вода,дървета стени и още много неща с помоща на чакрата,без да се потъпа или пада
Върнете се в началото Go down
https://narutprpg.bulgarianforum.net
Риоко Йакаши
Генин/Коноха
Риоко Йакаши


Брой мнения : 209
Join date : 29.12.2008
Age : 31
Местожителство : Kudeto moga :P

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Left_bar_bleue15/100Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Empty_bar_bleue  (15/100)

Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка на отбор №1   Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 EmptyВто Дек 30, 2008 2:12 pm

- Добре можете да започвате - каза сенсея и се облегна на едно дърво, след което допълни. - Харесайте си дърво и се опитайте да направите поне 10 крачки по него. - каза сенсея.
Върнете се в началото Go down
Киами Нозате
Генин/Коноха



Брой мнения : 97
Join date : 29.12.2008

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Left_bar_bleue25/100Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Empty_bar_bleue  (25/100)

Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка на отбор №1   Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 EmptyВто Дек 30, 2008 2:16 pm

-Ъхъм..
Ами се опита да напомни, че все още е тук..
- И как по-точно да го направим..?
Върнете се в началото Go down
Риоко Йакаши
Генин/Коноха
Риоко Йакаши


Брой мнения : 209
Join date : 29.12.2008
Age : 31
Местожителство : Kudeto moga :P

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Left_bar_bleue15/100Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Empty_bar_bleue  (15/100)

Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка на отбор №1   Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 EmptyВто Дек 30, 2008 2:16 pm

- Добре сенсей - каза Рио и си хареса едно дърво.
Той започна да събира чакра в краката си за да може по лесно да се изкачи на дървото. ТОй се концентрира и си спомни всичко което знае за това умение и как се прави то.
"Добре да видим, тряба да се съсредоточа максимално много и да събера достатъчно чакра в краката си за да мога да се изкача по дървото успешно без да падна и дори да направя поне 10 крачки и ако може повече ще бъде дори още по хубаво мисля.." - Рио се стимулираше за това умение тъй като никога не го беше пробвал, само е чувал, че то ще му послужи за много неща, в ежедневието или в много битки за по лесен достъп до врага.
ТОй сзапочна да събира още чакра в краката си, след което се концентрира напълно и се засили към дървото и започна да ходи..
Върнете се в началото Go down
Риоко Йакаши
Генин/Коноха
Риоко Йакаши


Брой мнения : 209
Join date : 29.12.2008
Age : 31
Местожителство : Kudeto moga :P

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Left_bar_bleue15/100Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Empty_bar_bleue  (15/100)

Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка на отбор №1   Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 EmptyВто Дек 30, 2008 2:17 pm

- Ами, значи трябва да събереш чакра в краката си, чрез което да се концентрираш и да се опиташ да нправиш колкото се може повече крачки на дърво. Засега искам да ви видя да правите най - много 10 крачки. - допълни сенсея.
Върнете се в началото Go down
Лен Тао
Генин/Коноха
Лен Тао


Брой мнения : 533
Join date : 11.11.2008
Age : 30

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Left_bar_bleue35/100Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Empty_bar_bleue  (35/100)

Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка на отбор №1   Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 EmptyВто Дек 30, 2008 2:27 pm

Лен разбра какво трябва да прави и си хареса едно дърво,което беше с по малко клони в случай,че се забие някъде и гледаше отдолу да има повече трева,че като падне да не си изпотроши частите.Той дълго търси такова дърво и след като го намери той отиде при него и застана погледна нагоре и видя,че дървото е точно такова каквото той искаше "Така ето още една възможност да се докажа какво мога"-мислеше си Лен като започна бавно да се концентрира и да събира чакра в ходилата си "Добре,че този път не трябва да правя сийлове,че там съм най-зле и щях да оплескам всичко и да се изложа кат кифладжия.Сега е моята възможност и не трябва да я изпускам трябва просто да се покатеря на това дърво нищо повече.Изглежда лесно".Лен се засили и тръгна към дървото,той скочи обаче се заби с двата крака после се преметна през глава и за щастие се преземи по гръб вместо по глава.
-Ауч-извика той и се изправи като започна да търка мястото където го болеше.
"Леле представям си ако това беше на цимент или камък направо не се виждам,явно не правя нещо като хората може би не трябва да скачам с двата крака напред а просто трябва да се затичам по стъблото нагоре,а не да скоча и да се забия в дървото и после да се трепя надолу,може би това е цаката".Лен реши прото да погледна Рио долу горе как го прави за да добие все някаква представа "Виждал съм как става,но сега защо не мога да го направя излагам другото момче се спрява доста по добре от мен това не е никак добре.Този път не трябва да се излагам ще дам всичко от себе си за да направя поне 2 или 3 крачки нагоре пък все е нещо аз като напредвам постепенно може да стигна и до 10 крачки дори и до повече".Лен отново започна да пренасочва всичката си чакра към ходилата,след което започна да се концентрира като гледаше да не мисли за нищо и изведнъж направи един скок назад и тръгна по дървото,бягайки нагоре.


Риоко беше направил 3 крачки
Върнете се в началото Go down
https://narutprpg.bulgarianforum.net
Риоко Йакаши
Генин/Коноха
Риоко Йакаши


Брой мнения : 209
Join date : 29.12.2008
Age : 31
Местожителство : Kudeto moga :P

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Left_bar_bleue15/100Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Empty_bar_bleue  (15/100)

Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка на отбор №1   Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 EmptyВто Дек 30, 2008 2:40 pm

Лен направи 5 крачки

След като Рио се беше презимил по гръб на земята се загледа в другото момче, което имаше доста по голям напредък от него. "Е не съм най - добрия изглежда, но не искам и да се излагам пред свички тук, защото и без това онова момиче е тук, а и сенсея гледа.. Ще го направя за родителите ми, които никога не съм познавал, уискам поне те да се гордеят с мен. Добре сега да си помисля как пак се прави. Виждал съм тази техника и преди, самоче по стена и мисля че е абсолютно същото както и на дърво и на вода, само дето на вода при опитите хубаво ще се изкъпя.. Добре трябжа да се концентрирам." - каза си Риоко и започна да се концентрира върху всичко за да може да направи това и да премине и към следващото, защото нямаше време за пилеене. Той се концентрира и събра нужната чакра в краката си, като си помисли как ще се справи и си представи всички детайли. Когато събра достатъчно чакра в ходилата си той се концентрира и затича към дървото, но не съобрази бързината и след 3 крачки той се претъркули надолу по дървото, но поне се призими на мекичко. "Добре никой не е казал, че мога да успея от 2 или 3 път, това става с голямо търпение и голяма концентрация спрямо мен. Трябжа и да внимавам да не се приетрепя тука, че не знам после какво ще ме правят.. Добре още един път. Трябва да се концентрирам и внимателно да подбера нужната ми чакра за да мога да се закрепя на дървото успешно без да падам и да се трепя, камоли да не споменавам и как се изложих пред всички тук. Така добре ще се правя.." - След това укоражаване от своя страна Рио реши вече да запова. Той се концентрира и запона бавно да събира чакра в ходилата си за да може да стъпи стабилно. След като разбра, че е събрал достатъчно чакра той се затича към дървото и започна да се катери с надеждата да направи поне 7 крачки..
Върнете се в началото Go down
Киами Нозате
Генин/Коноха



Брой мнения : 97
Join date : 29.12.2008

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Left_bar_bleue25/100Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Empty_bar_bleue  (25/100)

Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка на отбор №1   Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 EmptyВто Дек 30, 2008 3:07 pm

рио - 6 крачки

Ами реши също да се пробва. Избра едно високо, доста раззеленено дърво, и застана пред него. Започна да го оглежда като спря погледа си в короната му. На един от клоновете забеляза гнездо с птички..
-Съжалявам пиенца, ще ви пораздрусам малко..
Преди малко беше видяла как Рио и непознатото момче се бяха опитали да се изкачат с ходене, но беше почти неуспешно за тях.. Ами беше упражнявала тази техника и преди, затова се надяваше да се справи по-добре.. Събра всичката си чакра в краката си, опита се да я разпредели равномерно и се засили към дървото..
Върнете се в началото Go down
Риоко Йакаши
Генин/Коноха
Риоко Йакаши


Брой мнения : 209
Join date : 29.12.2008
Age : 31
Местожителство : Kudeto moga :P

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Left_bar_bleue15/100Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Empty_bar_bleue  (15/100)

Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка на отбор №1   Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 EmptyВто Дек 30, 2008 3:11 pm

Ами - 2 крачки
Върнете се в началото Go down
Риоко Йакаши
Генин/Коноха
Риоко Йакаши


Брой мнения : 209
Join date : 29.12.2008
Age : 31
Местожителство : Kudeto moga :P

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Left_bar_bleue15/100Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Empty_bar_bleue  (15/100)

Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка на отбор №1   Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 EmptyВто Дек 30, 2008 5:08 pm

Риоко се разочарова от резултата при толкова много стремеж. "Добре значи ще ми трябва много повече за да направя това джуцо.. Как може да се излагам така онова момче направи 5 крачки от пръв път а аз съм на 6 от втори.. Няма да се отчайвам, никой не е казал, че ще бъде лесно!" - окуражи се Рио и започна да събира чакра в краката си, след което се засили към дървото, но за жалост отново направи 5-6 крачки и падна.. "Е няма да се предам пък, ако ще да се пребия ама няма да се излагам тука!" Риоко се съсредоточи и събра достатъчно чакра в ходилата си за джуцото и се засили към дървото..
Върнете се в началото Go down
Лен Тао
Генин/Коноха
Лен Тао


Брой мнения : 533
Join date : 11.11.2008
Age : 30

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Left_bar_bleue35/100Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Empty_bar_bleue  (35/100)

Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка на отбор №1   Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 EmptyВто Дек 30, 2008 7:11 pm

Риоко беше направил ве4е 8 крачки
Върнете се в началото Go down
https://narutprpg.bulgarianforum.net
Риоко Йакаши
Генин/Коноха
Риоко Йакаши


Брой мнения : 209
Join date : 29.12.2008
Age : 31
Местожителство : Kudeto moga :P

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Left_bar_bleue15/100Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Empty_bar_bleue  (15/100)

Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка на отбор №1   Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 EmptyВто Дек 30, 2008 7:20 pm

"Добре, остава ми още малко за да успея с това и да минавам към чакра мод над вода.." - каза си Рио и си пое дълбоко дъх. "Мога да успея, това не е толкова трудн! Ще има още по трудни неща от това, но ако усвоя тази техника сигурно ще ми стане още по лесно за напраед.. Добре сега да се концентрирам и да свършвам вече с това." Риоко се концентрира и събра чакра в краката си, но понеже не изчака да се събере повече чакра не успя да направи много крачки, но хубавото е,ч е не се призими добре. "Добре, очевидно трябва повече чакра за тази техника, така.." - каза Рио и започна да събира чакра търпеливо, когато усети, че е готов и е събрал достатъчно чакра той се засили към дарвото...
Върнете се в началото Go down
Киами Нозате
Генин/Коноха



Брой мнения : 97
Join date : 29.12.2008

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Left_bar_bleue25/100Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Empty_bar_bleue  (25/100)

Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка на отбор №1   Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 EmptyВто Дек 30, 2008 7:28 pm

рио-9 крачки..
Върнете се в началото Go down
Риоко Йакаши
Генин/Коноха
Риоко Йакаши


Брой мнения : 209
Join date : 29.12.2008
Age : 31
Местожителство : Kudeto moga :P

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Left_bar_bleue15/100Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Empty_bar_bleue  (15/100)

Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка на отбор №1   Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 EmptyВто Дек 30, 2008 7:31 pm

Рио ПОСЛЕДНИ опити стана и се съсредоточи след което събра достатъчно чакра в краката си и се затича към дървото..
Върнете се в началото Go down
Киами Нозате
Генин/Коноха



Брой мнения : 97
Join date : 29.12.2008

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Left_bar_bleue25/100Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Empty_bar_bleue  (25/100)

Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка на отбор №1   Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 EmptyВто Дек 30, 2008 7:40 pm

рио-9 крачки и половинъ..
Върнете се в началото Go down
Лен Тао
Генин/Коноха
Лен Тао


Брой мнения : 533
Join date : 11.11.2008
Age : 30

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Left_bar_bleue35/100Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Empty_bar_bleue  (35/100)

Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка на отбор №1   Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 EmptyВто Дек 30, 2008 7:42 pm

Лен видя,че бе буквално задминат от Риоко,но това не беше края на състезанието Лен можеше по всяко време да го изпревари само му трябваше малко повече кураж и повече мъки.Той щеше да направи всичко само и само да мине Рио.Лен мразеше кагато някой го подценява и му се подиграва насреща макар,че почти никой не го правеше."Дали ще мога да успея да мина Риоко акъл не ми достига.Доста е напреднал а аз какво още съм на 5 крачка егати излагацията а той вече преминава към ходене по вода.Аз съм срам за природата не може така трябва да победя каквото ще да става ще трябва да свърша по бързо от него или поне да завършим на равно.Сенсея успя да ме похвали в академията ще се опитам да направя така,че да ме похвали и тук.Аз не съм просто момче аз съм нинджа и ще го докажа успях да си взема генинския бандан и няма да го предам обещавам,че какво и да става аз ще успея да напредна с чакра молда и все пак да го завърша дори и на равно с Рио.Нашата надпревара може би няма да свърши и ще трае вечно,но няма как така ще е"-мислеше си Лен докато оглеждаше бавно и някак странно дървото.Той от дълго време мечтаеше да бъде генин и да отиде в някой отбор и да започне да тренира какви ли не джуцута и да стане най-добрия,после да вземе чуунинския изпит и да стане Чуунин и да брани Коноха със свойте гърди и да е готов да даде живота си за Хокагето и ето,че един ден тази мечта му се сбъдва макар и не цялата,но все пак е нещо никак не е малко дори и генин да си."Но защо винаги се намира кой да ме изпревари или по скоро да ми уцели слабото място,защо съм толкова слаб нима от мен няма да стане генин,така като гледам Рио той си няма никакви проблеми върви му с момичета,с техники,с всичко а на мен какво дори с една техника не мога да се справя и защо,защотото съм просто едно паленце което не може да се справи с нищо може би майка ми и баща ми са били прави,че аз почти винаги се излагам каквото и да правя и какво и да го правя и вече чак незнам как да направя така,че да впечетля не само майка ми и баща ми а й всички други,който ме познават и който не ме познават.Ще се покатеря по това дърво".Лен съблече ризата си и я хвърли злобно на земята.Той само погледна сенсея да види дали не е направил нещо,което не трябва и започна да събира чакра в ходилата,след като беше събрал достатъчно чакра в ходилата Лен започна да се концентрира бавно и изведнъж тръгна да бяга към дървото
Върнете се в началото Go down
https://narutprpg.bulgarianforum.net
Риоко Йакаши
Генин/Коноха
Риоко Йакаши


Брой мнения : 209
Join date : 29.12.2008
Age : 31
Местожителство : Kudeto moga :P

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Left_bar_bleue15/100Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Empty_bar_bleue  (15/100)

Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка на отбор №1   Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 EmptyВто Дек 30, 2008 7:44 pm

Риоко се съсредоточи за последен път защото беше сигурен че ще успее този път. Той събра нужната чакра в краката си, съсредоточи се и се затича към дървото..

Лен успя
Върнете се в началото Go down
Лен Тао
Генин/Коноха
Лен Тао


Брой мнения : 533
Join date : 11.11.2008
Age : 30

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Left_bar_bleue35/100Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Empty_bar_bleue  (35/100)

Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка на отбор №1   Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 EmptyВто Дек 30, 2008 7:49 pm

-Супер успях-извика Лен
А Риоко също успя


Последната промяна е направена от Лен Тао на Вто Дек 30, 2008 8:33 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://narutprpg.bulgarianforum.net
Риоко Йакаши
Генин/Коноха
Риоко Йакаши


Брой мнения : 209
Join date : 29.12.2008
Age : 31
Местожителство : Kudeto moga :P

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Left_bar_bleue15/100Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Empty_bar_bleue  (15/100)

Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка на отбор №1   Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 EmptyВто Дек 30, 2008 8:06 pm

- Добре! Супер! - зарадва се Рио и двамата с Лен отидоха при сенсея.
- Добре момчета, а сега трябва да направите чакра мод върху вода. - каза сенсея и след като показа на Рио и Лен реката и те тръгнаха, той се обърна към Ами..
- Киами побързай с техниката..
Върнете се в началото Go down
Лен Тао
Генин/Коноха
Лен Тао


Брой мнения : 533
Join date : 11.11.2008
Age : 30

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Left_bar_bleue35/100Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Empty_bar_bleue  (35/100)

Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка на отбор №1   Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 EmptyВто Дек 30, 2008 8:20 pm

Лен погледна реката,която му изглеждаше доста дълбока,но за негов късмет Лен можеше да плува и това нямаше да му бъде проблем дори да потъне във водата.Пък дори и да тръгне да се дави се някой щеше да го спаси толкова много хора имаше на повърхноста,че просто нямаше начин Лен да се удави."По важното за мен беше,че все пак с толкова много мъки успях да настигна Лен и сега трябва в начален старт да го издухам трябва да съм като Михаел Шумахер от формула І.Ще гледам колкото се може по бързо да напредвам с крачките и ако правя по малко да правя повече опити ако трябва ще изразходвам всичката си енергия,но ще успея.Това е сега е най-важната част сега ако мина Рио ще е доста добре".Лен погледна сенсея и Рио,който се бяха замислили в нещо,после погледна и Ниами,която още се мъчеше с катеренето на дървото."Дали ще успея да направя нещо или отново ще се изложа като кифладжия това ще си покаже съвсем скоро".Лен трябваше единствено да се концентрира отново да събере чакра в ходилата си и да тръне по водата това според Лен и може би според доста други хора не би било възможно,но хората са каза ли,че трябва от всичко да се опита.И все пак Лен щеше да пробва колкото и да си мислеше,че да ходиш по вода е невъзможно."Направо чак не ми се вярва,че мже някой да ходи по вода и още повече не мога да повярвам,че аз ще ходя по вода това да сега не съм виждал някой да го прави на живо виждал съм ходене по дърво,но по вада чак струва ми се невъзможно,но явно всичко е възможно".Лен започна да се концентрира и след като беше готов насочи всичката чакра към краката си и от там основно към ходилата след което се засили и тръгна по водата.
Върнете се в началото Go down
https://narutprpg.bulgarianforum.net
Риоко Йакаши
Генин/Коноха
Риоко Йакаши


Брой мнения : 209
Join date : 29.12.2008
Age : 31
Местожителство : Kudeto moga :P

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Left_bar_bleue15/100Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Empty_bar_bleue  (15/100)

Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка на отбор №1   Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 EmptyВто Дек 30, 2008 8:27 pm

Лен направи 4 крачки.


Риоко наблюдаваше внимателно момчето и видя, че се справя много добре. "Добре ще се справя, не че мога да успея на го направя като него, но постепенно ще стане. С търпение и огромна концентрация. Така сега сенсея каза, че това е абсолютно същото както и ходенето по дървета, само че е по вода. Предчуствам, че сте изкъпем много хубаво, докато усвоим тази техника.." - засмя се Риоко и запона да опитва. Той се съсредоточи и си спомни как го правеше на дървото. "Добре няма да е много трудно, но няма и да е най - лесното.." - каза си рио и започна да събира колкото се може повече чакра в краката си за да може да стане по лесно. ТКогато реши че му е допълнително той реши да пробва. Той стъпи лекичко върху водата с единия си крак и успя да се задържи. "Добре сега ред на другия крак да усети какво е да ходи по вода" - каза си рио и понече да сложи и другия си крак, но не направи нищо. Той пльосна във водата. После излезе целия мокър.
"Добре.. ще стане.. Не може да не стане, ама трябва да престана да се излагам по тоя начин пред всички тук. Добре е пробвам пак пък да видим какво ще стане и дали наистина е толкова лесно колкото изглежда или пак съм се заблудил." - каза си Рио и реши пак да опита техниката. Той се съсредоточи и започна да събира чакра в ходилата си внимателно. Той усещаше как чакрата минава през тялото му и стига чак до краката му. Той се концентрира максимално и когато реши, че е събрал достатъчно чакра закрачи във водата...
Върнете се в началото Go down
Лен Тао
Генин/Коноха
Лен Тао


Брой мнения : 533
Join date : 11.11.2008
Age : 30

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Left_bar_bleue35/100Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Empty_bar_bleue  (35/100)

Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка на отбор №1   Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 EmptyВто Дек 30, 2008 8:34 pm

Той също направи 4 крачки и после се пльосна във водата,превъртайки се няколко пъти под водата
Върнете се в началото Go down
https://narutprpg.bulgarianforum.net
Sponsored content





Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка на отбор №1   Тренировъчната площадка на отбор №1 - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Тренировъчната площадка на отбор №1
Върнете се в началото 
Страница 2 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Тренировъчната площадка на отбор №2
» Тренировъчната площадка на отбор №3
» Тренировъчната площадка
» Тренировъчната площадка
» Тренировъчната площадка на Акатски

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
NarutoBG RPG :: Селата :: Селото Скрито в Листата/Коноха :: Тренировъчните площи-
Идете на: