NarutoBG RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
NarutoBG RPG

Naruto RPG
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори)

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Каши Риого
Генин/Коноха
Каши Риого


Брой мнения : 231
Join date : 03.01.2009

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори) - Page 3 Left_bar_bleue27/100Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори) - Page 3 Empty_bar_bleue  (27/100)

Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори)   Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори) - Page 3 EmptyСря Яну 07, 2009 10:09 pm

Каши колеше,бесеше и лудуваше.Той знаеше,че пощи са успели.Виждаше много добре кое е кокошка и кое е петел.Той извади два кунаи и каза:
-Пригответе се за смърт,птички!Няма да ви простя за всичко,което ми причинихте,гадни,грозни и смотани животни!
При тези искрени думи Каши си каза:
-Излях си яда,а сега е време да завърша и мисията,че ми омръзна.Останаха малко и трябва да успея.Имам някво предчувствие,че имам вече отбор.Първото нещо,което ще направя като отида в отбора,какъвто не знам точно дали имам ще бъде да си разбера каква ми е чакрата.Но сега това няма значение.Трябва да се захващам с проклетата,но почти завършена мисия.
Каши каза наглас:
-Мисия,приготви се за завършване!Няма да останеш незавършена.Не се тревожи.Още малко кокошки ш петли и сме готови.
След това Каши почна да си казва наум непрекъснато:
-Ще успея,ще успея,ще успея,ще успея!
И той беше убеден,че ще успее.Сега той почна да хвърля кунаите към животните.Той се надяваше да уцели.Концентрира се добре и метна единия си кунай.Но нищо не стана.Но си каза наум:
-С другия трябва да успея.Не може да се проваля.
И метна и другия кунай,но отново не уцели.Каши се ядоса малко и почна да изважда още и още кунаи и да ги мята.Той с надежда се надяваше да успее.И беше убеден,че ще успее.Като му свършиха кунаите момчето ги събра и отново почна да хвърля като си повтаряше думите:
-Ще успея,ще успея,ще успея,ще успея!
И той отново почна да мята с надежда да успее.

ПП.Ся ако не сме успели,вече ще се ядосам.Знам,че е яко да пишете,че е останало 1,но трябва да е 0.Умръзна ми вече от мнения.И това е най-голямото ми мнение от всички.
Върнете се в началото Go down
Лен Тао
Генин/Коноха
Лен Тао


Брой мнения : 533
Join date : 11.11.2008
Age : 30

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори) - Page 3 Left_bar_bleue35/100Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори) - Page 3 Empty_bar_bleue  (35/100)

Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори)   Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори) - Page 3 EmptyЧет Яну 08, 2009 9:24 am

На 2-ти момчета им оставаше само 1 петел,който бягаше из целия двор

П.П:Сега не пишете,че го колите това ще определя аз
Върнете се в началото Go down
https://narutprpg.bulgarianforum.net
Каши Риого
Генин/Коноха
Каши Риого


Брой мнения : 231
Join date : 03.01.2009

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори) - Page 3 Left_bar_bleue27/100Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори) - Page 3 Empty_bar_bleue  (27/100)

Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори)   Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори) - Page 3 EmptyЧет Яну 08, 2009 12:40 pm

Каши реши да го убие. Той извади 3 куная и се приготви да ги хвърли към петела. Направи няколко клонинга като всеки беше на различно място. След това направи капан с въжето на старицата. Завърза други кунаи за въжето и го завърза за едно дърво. Целта на Каши беше петела да мине и той да отреже въжето. А ако това не станеше той щеше да замери петелът с трите куная. Момчето беше отгоре на дървото.
Върнете се в началото Go down
Амори Дуо
Генин/Коноха



Брой мнения : 105
Join date : 03.01.2009
Age : 31

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори) - Page 3 Left_bar_bleue65/100Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори) - Page 3 Empty_bar_bleue  (65/100)

Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори)   Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори) - Page 3 EmptyЧет Яну 08, 2009 6:12 pm

Младото шиноби се изправи след поредната серия от колене , той се бе изпотил целия , работата никък не бе лека. "Този петел много се опъва , но и той ще умре както неговите приятели , роднини ..."-мислеше си Амори докато плануваше как да убие последният петел. Дуо започна да дебне петала като не мърдаше , а същевременно гледаше и Каши. Явно , Каши , не знае че буншините не са плътни и служат само за объркване. Амори имаше по-добра идея , гледаше внимателно всяко движение на пернатото , когато бе на подходящото място , хлапето направи каварами с голяма скорост като по неговите сметки той трябваше да се намира до петела във удобна кондиция да му сложи ножа.
Върнете се в началото Go down
Лен Тао
Генин/Коноха
Лен Тао


Брой мнения : 533
Join date : 11.11.2008
Age : 30

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори) - Page 3 Left_bar_bleue35/100Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори) - Page 3 Empty_bar_bleue  (35/100)

Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори)   Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори) - Page 3 EmptyЧет Яну 08, 2009 7:14 pm

И ето,че петела беше прескочил капана на Каши и макар,че хвърли кунаите той не можа да уцели,но Амори с неговия скок бе добринасл много той също неможа да направи какво да е,но беше подплашил петела точно към капана,който преди това беше направил и без да знае кухото пернато взе,че влезе право в капана и главата му хвръкна.Баба Сакура видя това и не само това а й вече изколените кокошки и петли.
-Браво момъчето-промърмори тя и добави:
-Сега ще ви помоля преди да тръгнете да съберете кокошките и петлите по земята пък после ще ви дам наградата-каза жената
Върнете се в началото Go down
https://narutprpg.bulgarianforum.net
Каши Риого
Генин/Коноха
Каши Риого


Брой мнения : 231
Join date : 03.01.2009

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори) - Page 3 Left_bar_bleue27/100Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори) - Page 3 Empty_bar_bleue  (27/100)

Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори)   Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори) - Page 3 EmptyЧет Яну 08, 2009 7:37 pm

Каши каза:
-Няма проблем!
Но не се замисли и после каза:
-Какво?! Ох! Добре, аз съм съгласен.
Каши го каза с нежелание, но беше принуден да го направи. Той си каза наум:
-Оф, тоя хокаге ни дава само мръсни мисии. Т.е. иска да вършим мръсната работа, а той се опива в кабинета си. Но поне ни плащат.
И Каши се усмихна като каза на Амори:
-Амори, браво че пренуди петела да се хване в капана! А сега да се залавяме на работа.
Каши с голи ръце почна да хваща кокошките и да ги хвърля там, където трябваше. На него му беше малко гнус, но трябваше да свикне с това. Все пак щяха да го възнаградят добре. Поне той така си мислеше. Като хващасе всяка една умряла птица, момчето я хващаше лисно, защото му бяха причинили ужасно болящи рани. Даже още го боляха. Но момчето издържаше. Стискаше зъби и мислеше за мисията. Той увеличи темпото, защото нямаше търпение да успее да мине скапаната мисия. Каши беше с усмивка на лице и за миг не му падаше надолу. Каши беше потен, но въпреки това бързаше да мине мисията. Той си спомни как беше минал академията. Не му беше много лесно, но се бореше и успя. Така беше убеден, че ще мине мисията бързо и лесно. И знаеше, че вече е към края.Той си каза наум:
-Малко остава. Не може да се откажа и няма да го направя. Аз съм убеден в това и убеждаването ми няма да спре. Ще мина тази мисия все едно да взема бонбонче от бебе.
И Каши продължи с гнусните кокошки и петли.
Той беше игнорирал всичко и беше съсредоточен само в животните.

ПП. Да ни дадеш после много статсове от всичко,че 2 седмици минаваме мисията. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Амори Дуо
Генин/Коноха



Брой мнения : 105
Join date : 03.01.2009
Age : 31

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори) - Page 3 Left_bar_bleue65/100Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори) - Page 3 Empty_bar_bleue  (65/100)

Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори)   Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори) - Page 3 EmptyЧет Яну 08, 2009 9:09 pm

Амори се усмихна на думите на Каши , въпреки че настроението му бе леко съсипано от думите на старата жена.
-Каши , нали затова сме екип , и като гледам се сработих ме добре може би друг път пак да отидем на някоя мисия , но по-трудна разбира се.-като усмивката не падна от лицето му. Докато хлапето говореше се бе насочило , към камакът на които по-рано бе свалял глави. Повечето животински тела бяха там на една купчинка , несъзнателно хлапето си беше помогнало , за работата за напред. Младият генин отиде до купчинката с животни като се наведе и хвана , кокошкота , която се намираше най-отдолу като притисна другите животни към тялото си , за да не изпадат по пътя. Той не бе гнуслив от кръв и черва , и по тази причина не му правеше впечатление какво носи , дали трупове или камъни. Но разбира се труповете на пернатите бяха значително по-леки. Момчето отиде и остави кокошките , които бе натрупал до камъкат си. След това той започна да обикаля двора , като забираше разпиляните трупове , той се навеждаше вдигаше кокошките. Лявата му ръка бе свита в лакетя и бе плътно до тялото му. Така той трупаше там пернатите , и ги като събереше много тела той отиваше и ги оставяше на ореченото място. Той не губеше времето си , защото то бе ценно в тези първи дни като генин , те първа започваше пътя му като шиноби. Амори бе силно решен да премине по този път независимо какви предизвикателства имаше по него , това бе просто едно камъче , през което момчето трябваше да премине за да продължи напред. Бе силно уверен в уменията си , като мислите му бяха потънали в това което превеше в момента. Не помисляше за нещо странично , а само мисията да приключи по-бързо и то да бъде успешна. Дуо продължаваше да събира телата и ги караше към мястото където , бабата ги складираше.
Върнете се в началото Go down
Лен Тао
Генин/Коноха
Лен Тао


Брой мнения : 533
Join date : 11.11.2008
Age : 30

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори) - Page 3 Left_bar_bleue35/100Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори) - Page 3 Empty_bar_bleue  (35/100)

Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори)   Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори) - Page 3 EmptyЧет Яну 08, 2009 9:20 pm

Те прибраха и животинките на мястото.Баба Сакура беше доста доволна от тях
-Момчета сигурно сте гладни след такъв дълъг ден елате в къщи да хапнете малко от моята пилешка супа-каза с дрезгав глас

15 опит
1 сила
2 бързина
1 интелект
2 воля
и за двамата

П.П:Руото ще си вземете при Хокагето като отидете
Върнете се в началото Go down
https://narutprpg.bulgarianforum.net
Амори Дуо
Генин/Коноха



Брой мнения : 105
Join date : 03.01.2009
Age : 31

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори) - Page 3 Left_bar_bleue65/100Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори) - Page 3 Empty_bar_bleue  (65/100)

Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори)   Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори) - Page 3 EmptyЧет Яну 08, 2009 9:25 pm

Амори избърса потта на челото си , и след това бабата ги покани.
-Извинете госпожо , но аз бързам трябва да се похваля на родителите си , затова моля да ме извините , но тръгвам.-Дуо не искаше повече да вижда кокошки , камоли да яде супа от тях и веднага си тръгна като бе тръгнал към селото.
Върнете се в началото Go down
Лен Тао
Генин/Коноха
Лен Тао


Брой мнения : 533
Join date : 11.11.2008
Age : 30

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори) - Page 3 Left_bar_bleue35/100Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори) - Page 3 Empty_bar_bleue  (35/100)

Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори)   Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори) - Page 3 EmptyЧет Яну 08, 2009 9:29 pm

-Добре довиждане момче-каза бабата
Върнете се в началото Go down
https://narutprpg.bulgarianforum.net
Каши Риого
Генин/Коноха
Каши Риого


Брой мнения : 231
Join date : 03.01.2009

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори) - Page 3 Left_bar_bleue27/100Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори) - Page 3 Empty_bar_bleue  (27/100)

Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори)   Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори) - Page 3 EmptyЧет Яну 08, 2009 10:22 pm

Каши каза:
-И аз ще тръгвам.Трябва да се похваля на...Няма значение.
И Каши тръгна.
Върнете се в началото Go down
Лен Тао
Генин/Коноха
Лен Тао


Брой мнения : 533
Join date : 11.11.2008
Age : 30

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори) - Page 3 Left_bar_bleue35/100Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори) - Page 3 Empty_bar_bleue  (35/100)

Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори)   Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори) - Page 3 EmptyПет Яну 09, 2009 9:29 am

-Ехх какви момчета са в наше време не удобряват нищо,но ако знаеха,че вместо супа имаше пържоли щяха да останат-каза бабичката тихичко и извади чинията с пържоли и започна да си яде сама
Върнете се в началото Go down
https://narutprpg.bulgarianforum.net
Sponsored content





Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори)   Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори) - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на баба Сакура (мисията на Каши и Амори)
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Къщата на Икуро (мисията на Сето Абараши)
» Стаята на Каши Риого

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
NarutoBG RPG :: Селата :: Селото Скрито в Листата/Коноха :: Селските къщи-
Идете на: