NarutoBG RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
NarutoBG RPG

Naruto RPG
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Стаята за изпити

Go down 
+17
Сузу Хатсухару
Миташи Сатору
Коноху Мару
Соусуке Тошир
Хакаши Катаке
Миташи Янака
Анна Киояма
Анакуро Хибут
Сето Абараши
Ичиго Куросак
Каши Риого
Амори Дуо
Акатаки Мимон
Йо Асакура
Киами Нозате
Риоко Йакаши
Лен Тао
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
Киами Нозате
Генин/Коноха



Брой мнения : 97
Join date : 29.12.2008

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Стаята за изпити - Page 3 Left_bar_bleue25/100Стаята за изпити - Page 3 Empty_bar_bleue  (25/100)

Стаята за изпити - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята за изпити   Стаята за изпити - Page 3 EmptyПон Дек 29, 2008 11:26 pm

Ами щеше да се строполи..
" не показвай слабост Киамии.."
Тя отново погледна към тетрадката.. Огледа пожълтелите й корици и белите листа които се показваха от вътре.. Изглежда беше стара, захвърлена тетрадка.. Ами отново събра всичката си чакра, направи сийловете и извика:
- Кауарими но джуцу..!!!!
Върнете се в началото Go down
Риоко Йакаши
Генин/Коноха
Риоко Йакаши


Брой мнения : 209
Join date : 29.12.2008
Age : 31
Местожителство : Kudeto moga :P

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Стаята за изпити - Page 3 Left_bar_bleue15/100Стаята за изпити - Page 3 Empty_bar_bleue  (15/100)

Стаята за изпити - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята за изпити   Стаята за изпити - Page 3 EmptyПон Дек 29, 2008 11:36 pm

Тя успя. Освен ново джуцо получава
35 опит
3 воля
2 интелект

Риоко стана и отиде при нея.
- Здравей аз съм Риоко, наблюдавах те и си много добра, но не ми изглеждаш особено добре искаш ли да отидем в бара да пийнеш нещо или ако не искаш няма нищо.. - попита притеснено Риоко..
Върнете се в началото Go down
Киами Нозате
Генин/Коноха



Брой мнения : 97
Join date : 29.12.2008

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Стаята за изпити - Page 3 Left_bar_bleue25/100Стаята за изпити - Page 3 Empty_bar_bleue  (25/100)

Стаята за изпити - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята за изпити   Стаята за изпити - Page 3 EmptyПон Дек 29, 2008 11:50 pm

Ами го изгледа учудено..
- Ъъ да.. момент..
Тя се наведе и превърза връзките на убуфките си. Не че имаше нужда, но трябвше да помисли над предложението на момчето. След кратки размишления реши, че няма какво да губи.. Изправи се и подаде ръка..
- Ъъ.. аз съм Киами.. Ами накратко.. Ъъ мерси много съм си добре.. но не бих отказала нещо силно..
Тя се обърна към стареца и му се усмихна..
- Мерси старче..
После погледна другото момче с малко в тъга в очите и тръгна към вратата като чакаше Риоко да я последва..
Върнете се в началото Go down
Риоко Йакаши
Генин/Коноха
Риоко Йакаши


Брой мнения : 209
Join date : 29.12.2008
Age : 31
Местожителство : Kudeto moga :P

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Стаята за изпити - Page 3 Left_bar_bleue15/100Стаята за изпити - Page 3 Empty_bar_bleue  (15/100)

Стаята за изпити - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята за изпити   Стаята за изпити - Page 3 EmptyПон Дек 29, 2008 11:53 pm

Риоко тръгна след нея към бара..
Върнете се в началото Go down
Лен Тао
Генин/Коноха
Лен Тао


Брой мнения : 533
Join date : 11.11.2008
Age : 30

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Стаята за изпити - Page 3 Left_bar_bleue35/100Стаята за изпити - Page 3 Empty_bar_bleue  (35/100)

Стаята за изпити - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята за изпити   Стаята за изпити - Page 3 EmptyВто Дек 30, 2008 9:37 am

-Ооо изглежда е мой ред-каза Лен и погледна старчето,който само поклати глава.
-Значи трябваше да се започне с Буншин но джуцу нали-попита Лен а сенсея отново поклати глава."Доколкото си спомням буншин но джуцу е създаване на клонинги,който при удар се разпадат,но това не е важно,доклокото чух от другите вече генини значи за буншин но джуцу трябва да се събере нужната чакра да се концентрираш и да направиш сийловете.По принцип изглежда лесно,но сигурно ще ме затрудни както всичко,което се мъча да свърша от както се помня.Е оня пич се справи и оная пичка също така,че и аз ще се справя не мисля,че ще ми е кой знае колко голям проблем,но да видим"-мислеше си Лен докато се приготвяше за джуцуто.Той започна да събира чакра в всички крайща по тялото си като беше събрал нужната чакра,той направи набързо няколко сийла и се концентрира максимално в техниката като гледаше да не мисли за странични неща "Ако успея от първия път ще е супер.Ето сега ще видим.Но забравям нещо изпуснал съм няколко сийла,знаех си,че трябваше да си ги попрегледам преди да дойда,но късмет".Лен без да превлича внимание,че е забравил сийловете той се просна на земята все едно го е заболял крака и той не е можал да се задържи.Лен започна да охка и да разтрива уж болното място на крака.Той погледна сенсея който го гледаше странно и явно знаеше,че Лен се преструва,но все пак момчето продължи да охка и да разтрива здравия си крак.След извество време преструвки той стана и каза:
-Извинете сенсей имам проблеми с краката
Сенсея отново само поклати глава в знак да продължи с джуцуто."Така този път не трябва да се излагам и ще трябва да направя сийловете както трябва иначе отново ще трябва да измисля някой друга простотия,че да мина между капките иначе няма да стане"-мислеше си Лен,след което започна да се концентрира бавно и след като мислеше,че е готов той започна да събира чакра във всички точки от тялотоq,след като беше събрал достатъчно чакра той направи сийловете като се стремеше да не изпусне някой и каза на глас:
-Буншин но джуцу
Върнете се в началото Go down
https://narutprpg.bulgarianforum.net
Риоко Йакаши
Генин/Коноха
Риоко Йакаши


Брой мнения : 209
Join date : 29.12.2008
Age : 31
Местожителство : Kudeto moga :P

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Стаята за изпити - Page 3 Left_bar_bleue15/100Стаята за изпити - Page 3 Empty_bar_bleue  (15/100)

Стаята за изпити - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята за изпити   Стаята за изпити - Page 3 EmptyВто Дек 30, 2008 10:49 am

Той успя.
- Браво момче, впечатляващо! - усмихна се стареца. - Сега е ред на Хенге Нп Джуцо, което предполагам вече знаеш как се прави - каза сенсея и погледна поучително към момчето.
Върнете се в началото Go down
Лен Тао
Генин/Коноха
Лен Тао


Брой мнения : 533
Join date : 11.11.2008
Age : 30

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Стаята за изпити - Page 3 Left_bar_bleue35/100Стаята за изпити - Page 3 Empty_bar_bleue  (35/100)

Стаята за изпити - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята за изпити   Стаята за изпити - Page 3 EmptyВто Дек 30, 2008 11:13 am

-Благодаря сенсей-отвърна момчето и добави:
-А относно Хенге но джуцу,знам го споко-каза Лен и се усмихна
"Това беше доста добро от първия път успях жалко,че ги нямаше другите за да видят кой е The Number 1,но сега идва друго джуцу,което беше до се преобразиш в друг човек мисля,че ще е доста трудно тъйк тао аз не съм много добър в запомнянето на всички детайли от хора,но все пак може да се пробвам пък кой знае може да стане пък ако успея и с това последното е доста готино поне мен ми харесва и е доста лесно поне доколкото мисля аз,а после като мина академията като си намеря отбор и като започна тренировки на съвсем други сложни и много яки джуцута и като започна да се бия с лошите и да ги побеждавам и да спасявам разни села и какво ли още не ще стане супер яко,като стана Чуунин или дай боже Джуунин ще стана най-добрия нинджа ще покажа на света и на наще на какво съм способен и,че съм все пак нещо а не нищо всичко ми е в главата и все пак аз нямад а се предам какво ще да става,а кат се замисля кой ли ще е от моя отбор.Дано да са някой готини хорица,че ако са някой затворени шибаняци ще е доста скучно затова трябва да са някой по отворени,че да има купон и да става яко"-мислеше си Лен като от време на време се усмихваше на сенсея някак странно и ето,че дойде ред и на джуцуто."Сега трябва да си набележа някой човек,сетих се ще се превърна в себе си"-помисли си Лен,но за жалост не можеше да се преобрази в себе си Sad трябваше в някой друг.Той започна да оглежда стаята,но видя,че единствения,в който може да се преобрази е сенсея.Лен започна да го оглежда от всички страни да го обикаля все едно искаше да му намери слабото място и да го атакува точно там,но просто се мъчеше да запомни всеки детайл от сенсея след известно лутане Лен беше готов той отиде на същото място и започна да се концентрира после направи всички сийлове като отново гледаше да не изтърве някой,след което събра нужната чакра и каза:
-Хенге но джуцу
Върнете се в началото Go down
https://narutprpg.bulgarianforum.net
Риоко Йакаши
Генин/Коноха
Риоко Йакаши


Брой мнения : 209
Join date : 29.12.2008
Age : 31
Местожителство : Kudeto moga :P

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Стаята за изпити - Page 3 Left_bar_bleue15/100Стаята за изпити - Page 3 Empty_bar_bleue  (15/100)

Стаята за изпити - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята за изпити   Стаята за изпити - Page 3 EmptyВто Дек 30, 2008 11:58 am

И той пак успя.
- Добре сега е ред на Кауарими Но Джуцо. - каза стареца
Върнете се в началото Go down
Лен Тао
Генин/Коноха
Лен Тао


Брой мнения : 533
Join date : 11.11.2008
Age : 30

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Стаята за изпити - Page 3 Left_bar_bleue35/100Стаята за изпити - Page 3 Empty_bar_bleue  (35/100)

Стаята за изпити - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята за изпити   Стаята за изпити - Page 3 EmptyВто Дек 30, 2008 12:08 pm

-Мхм добре-каза Лен отново доволен от свойте успехи.
"Доста добре се справям за сега"-помисли си Лен и се усмихна."Това е доста лесно джуцу и не бих искъл да се излагам точно на него ще го направя от първия път както всички останали"-отново си каза на ум Лен и се усмихна.ОТстрани изглеждаше малко като луд,но това него не го интересуваше по-важното бе,че той за пръв път бе горд със себе си и не само той а може би и неговите родители,който ако го бяха видя ли сигурно щяпа да го позлатят това му беше първия блестящ успех от както се помни а неговите родители винаги са си мислели,че той е бил безполезен и,че от него и кравар няма да стане."АЗ ще успея отново ще покажа на наще що за същество съм и ще им покажа какво мога,защото аз съм Лен Тао следващия Хокаге и най-силен нинджа в света,това е моята мечта и ще си усъщества бавно и по трудния път,но накрая ще стане сигурен съм.А сега да мина към джуцуто така това беше замяна с предмет ще се заменя........ с онзи стол,че няма с какво друго.Така значи да повторим-концентрация,събиране на чакра,сийлове,джуцу.ИЗглежда лесно и дано да е сполучливо"-мислеше си Лен,след което той избърса потта по челото,която му се беше образувала от претеснение дали ще се изложи.Тойз апочна дас е концентрира бавно и след като беше готов с концентрацията той премина към събирането на чакра,след известно време беше събрал нужната чакра и направи всички сийлове като отново гледаше да не изпусне някой,защото отново можеше да стане някой грешка и каза:
-Кауарими но джуцу
Върнете се в началото Go down
https://narutprpg.bulgarianforum.net
Риоко Йакаши
Генин/Коноха
Риоко Йакаши


Брой мнения : 209
Join date : 29.12.2008
Age : 31
Местожителство : Kudeto moga :P

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Стаята за изпити - Page 3 Left_bar_bleue15/100Стаята за изпити - Page 3 Empty_bar_bleue  (15/100)

Стаята за изпити - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята за изпити   Стаята за изпити - Page 3 EmptyВто Дек 30, 2008 12:13 pm

И той успя и с последното джуцо.
- Добре, отсега нататък мога да ти кажа само надобър час - усмихна се стареца и го отпрати.

п.п - относно точките може ли ти да ги направиш, защото аз не знам как, ако искаш ми едитни мнението щото незнам какво да ти дам xD

Получаваш:
35 опит
2 воля
2 интелект

Едит:Лен Тао Smile

Върнете се в началото Go down
Лен Тао
Генин/Коноха
Лен Тао


Брой мнения : 533
Join date : 11.11.2008
Age : 30

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Стаята за изпити - Page 3 Left_bar_bleue35/100Стаята за изпити - Page 3 Empty_bar_bleue  (35/100)

Стаята за изпити - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята за изпити   Стаята за изпити - Page 3 EmptyВто Дек 30, 2008 12:18 pm

-Благодаря шефче-каза Лен и и скочи след което отвори вратата и замина на някъде
Върнете се в началото Go down
https://narutprpg.bulgarianforum.net
Йо Асакура
Генин/Коноха
Йо Асакура


Брой мнения : 44
Join date : 12.11.2008
Age : 31

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Стаята за изпити - Page 3 Left_bar_bleue60/100Стаята за изпити - Page 3 Empty_bar_bleue  (60/100)

Стаята за изпити - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята за изпити   Стаята за изпити - Page 3 EmptyВто Дек 30, 2008 3:05 pm

Йо влезе в стаята и каза:
-Добър ден.Тук съм , за да стана генин!
Върнете се в началото Go down
Киами Нозате
Генин/Коноха



Брой мнения : 97
Join date : 29.12.2008

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Стаята за изпити - Page 3 Left_bar_bleue25/100Стаята за изпити - Page 3 Empty_bar_bleue  (25/100)

Стаята за изпити - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята за изпити   Стаята за изпити - Page 3 EmptyВто Дек 30, 2008 3:13 pm

На стареца му беше доскучало като хлапетата се бяха изнесли, затова лицету му грейна..
- Заповядай дете.. За да станеш генин трябва да минеш академията.. А за да минеш академията трябва да научиш рите джуцута: Буншин но джуцу, Хенге но джуцу, Кауарими но джуцу..
Старецът се усмихна..
- Някакви въпроси..?
Върнете се в началото Go down
Йо Асакура
Генин/Коноха
Йо Асакура


Брой мнения : 44
Join date : 12.11.2008
Age : 31

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Стаята за изпити - Page 3 Left_bar_bleue60/100Стаята за изпити - Page 3 Empty_bar_bleue  (60/100)

Стаята за изпити - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята за изпити   Стаята за изпити - Page 3 EmptyВто Дек 30, 2008 3:49 pm

Йо каза:
-Разбира се че не!Започвам с Кауарими но джутсу.
Момчето се захвана с подготовката на джутсуто , момчето знаеше че кауаримито е трудно за научаване , но бе много полезно , затова Асакура вля цялата си воля в това да направи джутсу замяна при това правилно.Момчето концентрира чакрата си , направи знаците и каза:
-Кауарими но джутсу!
Не се получи нищо , но това не обезкоръжи , Йо който щеше да пробва пак и пак докато не завърши техниката си.Все пак това бе изпит за генин.След кратка почивка момчето направи още един опит.Съсредоточи чакрата си , направи знаците и каза:
-Кауарими но джутсу!
Върнете се в началото Go down
Риоко Йакаши
Генин/Коноха
Риоко Йакаши


Брой мнения : 209
Join date : 29.12.2008
Age : 31
Местожителство : Kudeto moga :P

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Стаята за изпити - Page 3 Left_bar_bleue15/100Стаята за изпити - Page 3 Empty_bar_bleue  (15/100)

Стаята за изпити - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята за изпити   Стаята за изпити - Page 3 EmptyВто Дек 30, 2008 3:55 pm

Този път имаше малък напредък в техниката, но той само премести леко тетрадката.
Върнете се в началото Go down
Йо Асакура
Генин/Коноха
Йо Асакура


Брой мнения : 44
Join date : 12.11.2008
Age : 31

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Стаята за изпити - Page 3 Left_bar_bleue60/100Стаята за изпити - Page 3 Empty_bar_bleue  (60/100)

Стаята за изпити - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята за изпити   Стаята за изпити - Page 3 EmptyВто Дек 30, 2008 4:16 pm

Йо знаеше че рано или късно че успее , предпочиташе да е рано , но винаги имаше спънки в плановете.Асакура се ядоса на тъпата техника , но отново се зае с опитите да я направи.Скоро пак бе съсредоточил чакрата си и направи знаците ,като каза:
-Каурими но джутсу!
Отново неуспешен опит.Момчето се ядоса и удари чина с ръката си , но не го заболя.Йо седна да си почине и да се успокой.Когато бе нервен нищо не му се получаваше.Няколко минути по-късно , Асакура бе спокоен и гото за поредния опит.Изправи се решително , зае мястото си , концентрира чакрата си , направи знаците и извика:
-Каурими но джутсу!
Върнете се в началото Go down
Риоко Йакаши
Генин/Коноха
Риоко Йакаши


Брой мнения : 209
Join date : 29.12.2008
Age : 31
Местожителство : Kudeto moga :P

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Стаята за изпити - Page 3 Left_bar_bleue15/100Стаята за изпити - Page 3 Empty_bar_bleue  (15/100)

Стаята за изпити - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята за изпити   Стаята за изпити - Page 3 EmptyВто Дек 30, 2008 4:20 pm

Имаше напредък трябваше му още един опит
Върнете се в началото Go down
Акатаки Мимон
Ученик в академията
Ученик в академията
Акатаки Мимон


Брой мнения : 2
Join date : 30.12.2008

Статистики на героя
Ниво: 1
Опит:
Стаята за изпити - Page 3 Left_bar_bleue0/50Стаята за изпити - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/50)

Стаята за изпити - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята за изпити   Стаята за изпити - Page 3 EmptyВто Дек 30, 2008 8:25 pm

В стаята шумно влезе Акатаки той погледа мрачно учителя и въздухна дълбоко казвайки:
-Искам да стана генин!?!......и погледна тъпо О.О сенсейя си....
Върнете се в началото Go down
Лен Тао
Генин/Коноха
Лен Тао


Брой мнения : 533
Join date : 11.11.2008
Age : 30

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Стаята за изпити - Page 3 Left_bar_bleue35/100Стаята за изпити - Page 3 Empty_bar_bleue  (35/100)

Стаята за изпити - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята за изпити   Стаята за изпити - Page 3 EmptyВто Дек 30, 2008 8:26 pm

-Еми добре тогава да започнем с Буншин но джуцу-отвърна сенсея
Върнете се в началото Go down
https://narutprpg.bulgarianforum.net
Амори Дуо
Генин/Коноха



Брой мнения : 105
Join date : 03.01.2009
Age : 31

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Стаята за изпити - Page 3 Left_bar_bleue65/100Стаята за изпити - Page 3 Empty_bar_bleue  (65/100)

Стаята за изпити - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята за изпити   Стаята за изпити - Page 3 EmptyСъб Яну 03, 2009 10:26 pm

Въпреки крехката си възраст от 7 години , Амори бе слушал много за шинобитата и техният "път". Сега вече бе негов ред да тръгне по този "път". Той вървеше по улиците на родното село , като стигна пред академията за ниндйи , тази сграда се разпростираше пред него. Дуо постоя отвън като гледаше величието й преди да се престраши да влезе. Хлапето затвори очи и направи първата крачка навътре. Заблудено се луташе насам-натам , като накрая откри класната стая. видя , че вътре вече се провейдат изпити и помисли , че е закаснял. Момчето стоеше на вратата като плахо , каза:
-ЪЪЪ... извинете Господине , вийдам че съм закъснял , но въпреки това мойе ли да се ява на изпита ... Моля ви!-като детето погледна невинно преподаващия в очите.
Върнете се в началото Go down
Лен Тао
Генин/Коноха
Лен Тао


Брой мнения : 533
Join date : 11.11.2008
Age : 30

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Стаята за изпити - Page 3 Left_bar_bleue35/100Стаята за изпити - Page 3 Empty_bar_bleue  (35/100)

Стаята за изпити - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята за изпити   Стаята за изпити - Page 3 EmptyСъб Яну 03, 2009 10:29 pm

Сенсея ряско се изправи,тръшкайки ръцете си на масата
-Какво искаш момченце-каза сенсея строго и добави:
-На колко си години
Върнете се в началото Go down
https://narutprpg.bulgarianforum.net
Амори Дуо
Генин/Коноха



Брой мнения : 105
Join date : 03.01.2009
Age : 31

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Стаята за изпити - Page 3 Left_bar_bleue65/100Стаята за изпити - Page 3 Empty_bar_bleue  (65/100)

Стаята за изпити - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята за изпити   Стаята за изпити - Page 3 EmptyСъб Яну 03, 2009 10:32 pm

Амори се стресна от реакцията на сенсея , като дори направи една крачка назад. Но той немойеше да се прибере преди да е станал генин. Затова направи още една крацхка напред като вече бе напълно в залата за изпити. Очите му се насълзиха , но пред сенсея си той не трябваше да показва слабост. Той затвори очи за момент , след което отново ги отвори...
-Аз ... на 7 .. сър!-на хлипане каза Дуо.
Върнете се в началото Go down
Лен Тао
Генин/Коноха
Лен Тао


Брой мнения : 533
Join date : 11.11.2008
Age : 30

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Стаята за изпити - Page 3 Left_bar_bleue35/100Стаята за изпити - Page 3 Empty_bar_bleue  (35/100)

Стаята за изпити - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята за изпити   Стаята за изпити - Page 3 EmptyСъб Яну 03, 2009 10:34 pm

-Не мислиш ли,че си твърде малък за това-попита сенсея
Върнете се в началото Go down
https://narutprpg.bulgarianforum.net
Амори Дуо
Генин/Коноха



Брой мнения : 105
Join date : 03.01.2009
Age : 31

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Стаята за изпити - Page 3 Left_bar_bleue65/100Стаята за изпити - Page 3 Empty_bar_bleue  (65/100)

Стаята за изпити - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята за изпити   Стаята за изпити - Page 3 EmptyСъб Яну 03, 2009 10:38 pm

Офф:Пиша на цонвертор , така че се извинявам за грешктие Wink

Он: -Не сър , аз бях изпратен тук от баща ми , вие мойе и да го познавате. Той е нинйа също като вас. И ми каза да не се прибирам докато не съм станал генин , но аз бях малко изплашен и загубих време докато доида дотук.-страхът в душата на момчето вече бе изчезнал , зашото знаше точно защот баща му го бе изпратил , а именно защото смяташе , че потенциалът му е голям и от него би излязло страхотно шиноби.
Върнете се в началото Go down
Лен Тао
Генин/Коноха
Лен Тао


Брой мнения : 533
Join date : 11.11.2008
Age : 30

Статистики на героя
Ниво: 2
Опит:
Стаята за изпити - Page 3 Left_bar_bleue35/100Стаята за изпити - Page 3 Empty_bar_bleue  (35/100)

Стаята за изпити - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята за изпити   Стаята за изпити - Page 3 EmptyСъб Яну 03, 2009 10:40 pm

-О така значи ем ако мислиш,че можеш да се справиш давай да видя какво можеш момченци-каза сенсея и закледа втренчено момчето
Върнете се в началото Go down
https://narutprpg.bulgarianforum.net
Sponsored content





Стаята за изпити - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята за изпити   Стаята за изпити - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Стаята за изпити
Върнете се в началото 
Страница 3 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Стаята за изпити
» Стаята на Лен Тао
» Стаята с книгите
» Стаята на Анна Киояма
» Стаята на Риоко Йакаши

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
NarutoBG RPG :: Селата :: Селото Скрито в Листата/Коноха :: Академията-
Идете на: